Hamina-Kotka Kiekkojuniorit ry

Y-tunnus
1481932-4

Postiosoite
Tapiontie 69, 48600 Kotka

Hallitus

Puheenjohtaja
Simo Penttilä
p. 040 553 3709
simo.penttila@hkkj.fi

Varapuheenjohtaja, Viestintä ja PR
Jenna Savolainen
p. 044 239 7297
jenna.savolainen@hkkj.fi

Sihteeri, jäsenasiat
Vilma-Tuuli Harju
p. 045 112 1587
vilma-tuuli.harju@hkkj.fi

Rahastonhoitaja, tyttökiekkovastaava
Jenni Salminen
p. 040 589 1081
jenni.salminen@hkkj.fi

Varustepäällikkö, PR ja viestintä
Mika Hanski
p. 050 303 4175
mika.hanski@hkkj.fi

PR ja viestintä
Nina Pippola
p. 050 544 0644
nina.pippola@hkkj.fi


Kahvio- ja Jojo -vastaava
Sami Forsberg
p. 040 841 7661
sami.forsberg@hkkj.fi

Kiekkokoulun rehtori
Markku Hansen
p. 045 276 5111
markku.hansen@hkkj.fi

Tukiasiat
Pasi Jokela
p. 040 723 3567
pasi.jokela@hkkj.fi

PR ja viestintä
pr@hkkj.fi


Muut toimihenkilöt

Valmennuspäällikkö
Mika Iltola
p. 044 343 5125
mika.iltola@titaanit.fi

Junioripäällikkö
Kristian Koskinen
p. 050 361 3829
kristian.koskinen@hkkj.fi