Hamina-Kotka Kiekkojuniorit ry hallitus kaudella 2022 - 2023

Seuran toimintaa johtaa ja sen taloudesta vastaa hallitus. Hallitus toimii myös seuran edustajana. Hallituksen valitsee vuosikokous. Hallitukseen kuuluu yhdeksi vuodeksi valittu puheenjohtaja ja kahdeksi vuodeksi valitut 6-9 jäsentä.

Puheenjohtaja
Simo Penttilä
simo.penttila@hkkj.fi
p. 040 553 3709

Varapuheenjohtaja, PR ja viestintä
Jenna Savolainen
jenna.savolainen@hkkj.fi
p. 040 239 7297

Sihteeri, jäsenasiat
Vilma-Tuuli Harju
vilma-tuuli.harju@hkkj.fi
p. 045 112 1587

Rahastonhoitaja, tyttökiekkovastaava
Jenni Salminen
jenni.salminen@hkkj.fi
p. 040 589 1081

Varustepäällikkö, PR ja viestintä
Mika Hanski
mika.hanski@hkkj.fi
p. 050 303 4175

PR ja viestintä
Nina Pippola
nina.pippola@hkkj.fi
p. 050 544 0644

Kahvio- ja Jojo -vastaava
Sami Forsberg
sami.forsberg@hkkj.fi
p. 040 841 7661

Kiekkokoulun rehtori
Markku Hansen
markku.hansen@hkkj.fi
p. 045 276 5111

Tukiasiat
Pasi Jokela
pasi.jokela@hkkj.fi
p. 040 723 3567